O nas

Cześć! Tutaj ekipa Frontowisko.

A dokładniej Agata i Paulina, czyli dwie laski z pasją do tworzenia kodu. Kumpele z pracy, poza pracą, a teraz także z “blogosfery”. 😀

Frontowisko powstało z wewnętrznej potrzeby zmian i chęci dzielenia się wiedzą z innymi 😉 Wierzymy, że nasz blog doda otuchy przy nauce programowania. Może nawet spowoduje, że któraś z Was złapie bakcyla i zdecyduje się spróbować swoich sił jako frontend developer.

Z doświadczenia wiemy, że programowanie na starcie wydaje się być przytłaczające i przerażające. Postanowiłyśmy więc pomóc młodszej wersji siebie i podzielić się z Tobą samym „mięsem”. Chętnie przeprowadzimy Cię przez podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych oraz prawdziwe case’y, jakie możesz natrafić w swojej pierwszej pracy, czy projektach. Dowiesz się rzeczy, które same chciałybyśmy usłyszeć, gdy zaczynałyśmy swoją naukę.

Jeśli myślisz o zmianie w swoim życiu zawodowym i chciałabyś zostać frontendowcem lub też już pracujesz w branży i chcesz rozwijać swoje umiejętności, to ten blog jest dla Ciebie! Jesteśmy pewne, że znajdziesz tu coś wartościowego.

Musimy od razu nadmienić, że oprócz zamiłowania do kodu łączy nas poczucie humoru i brak kija w d… wiecie gdzie :). Wierzymy, że im więcej się uśmiechasz, tym dłużej żyjesz. Chociaż w naszym przypadku powinno być – tym dłużej kodujesz 😉 Dlatego postaramy się, aby uśmiech towarzyszył Ci również w trakcie przygody z nami. Programowanie nie musi być nudne, trudne i zarezerwowane tylko dla facetów. Sprawdzimy to razem?

Czekają na Ciebie:

Twarz kobiety w okularach
Paulina Chatkiewicz

Paulina – pracuje jako frontend developer od 2016 r. Związana głównie w branżą e-commerce, a dokładniej Magento. Twierdzi, że im więcej wie, tym bardziej przeraża ją, ile jeszcze nie umie. Jednak nieustannie nad tym pracuje, a blog ma być jednym ze sposób na to 😀 Jest entuzjastką nowych technologii i sprawdzania ich w praktyce.

Zdjęcie Agaty Kozińskiej
Agata Kozińska

Agata – dawniej inżynier biomedyczny od paru lat zapalony frontendowiec 😉 Lubi angażować się społecznie, stąd też ma na swoim koncie organizowanie meetupów Geek Girls Carrots Poznań, czy udzielanie się w Code for Poznań. Blog traktuje jako kolejne wyzwanie i doświadczenie, w którym będzie mogła dzielić się swoją wiedzą, ale także ją weryfikować.

PS. Jeśli chcesz o coś zapytać, porozmawiać, nawiązać współpracę czy po prostu dać znać, że z nami rezonujesz i przybić wirtualną piątkę – zajrzyj na stronę kontakt. 🙂